• قوانین و حقوق سایت اسپرت یاب
 •  

   

   اسپورت یاب تا اطلاع ثانوی هیچونه خدماتی ارایه نمی کند وصرفا برای بازدید برقرار است 

   

  اسپرت یاب یک سایت نیاز مندی های ورزشی است که با هدف های زیر فعالیت می کند

     -          تبلیغات  و بازار یابی محصولات و خدمات ورزشی و امور مرتبط با ورزش

  -          ایجاد یک بازار ورزشی آنلاین (B2B)

  -          ایجاد پایگاه اطلاعاتی از محصولات و خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان ورزشی

  -          کمک به پیشرفت فرهنگ و دانش فناوری اطلاعات و ورزشی علاقمندان و نیازمندان ورزشی 

   


  شرایط و ضوابط درج آگهی و خدمات 

  این وب سایت (  ir / www.SportYab.com ) براى اطلاع رسانی، آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد شده است. دسترسی و استفاده شما کاربر گرامی  از این وب سایت  به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :

   

  1.       درج هرگونه آگهی و خدمات و یا محصول و یا درخواست  خدمات و محصول، در وب سایت اسپرت ياب  از قوانین کشور ایران تبعیت می کند .

   

  2.       وب سایت اسپرت ياب یک وبسایت آگهی و اطلاع رسانی مشاغل و امور ورزشی است و هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات و سایت هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک شکل می گیرد را پذیرا نمی باشد.

   

  3.       تمام ابزاری که در وب سایت  اسپرت ياب  با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با عملکرد این وب سایت  باشد .

   

  4.   آگهی دهندگان هنگام درج آگهی ملزم به درج اطلاعات صحيح و كامل در وب سایت  می باشند. بديهي است اسپرت ياب  هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران و آگهی های درج شده از طرف کاربران را نمی پذیرد و مسوولیت کاستی یا نادرستی اطلاعات بر عهده ی صاحب آگهی که اطلاعات آن ارایه شده است خواهد بود.

   

  5.       اطلاعات کالاها و خدمات ارایه شده در بازار و بخش آگهی های وب سایت اسپرت ياب  ، عینا مطالب ارائه شده توسط صاحب آگهی و یا از منابع در دسترس در رمان ثبت آگهی بوده است و اسپرت ياب  هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات، محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی  ندارد .

   

  6.       اسپرت ياب در هر زمان مختار است ، هر گونه متن - آگهی - عکس - لینک و ... و یا هراکانت متناقض  با قوانین و فعالیتهای خود را حتی بدون اطلاع قبلی حذف نماید .

   

   7.    وب سایت اسپرت ياب  هيچ گونه مسئوليتي در مورد عدم کارکرد وب سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از کنترل مدیریت این وب سایت باشد ، مثل قطعی یا اشکال در اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره را نمی پذیرد . ولی در صورت بروز مشکلات تمام تلاش خود را در جهت برقراری شرایط عادی خواهد نمود .

   

  8.     وب سایت اسپرت یاب دارای دو فضای مجزا  برای درج آگهی های تبلیغاتی و آگهی های محصولات می باشد ، در این میان بعنوان هدیه ، به تمام آگهی های تبلیغاتی درج شده ، متناسب با نوع واعتبار ماهیانه ، امکان درج چندین آگهی رایگان محصولات در بازار ارائه می شود و در صورت تمایل به ارائه محصولات بیشتر کاربر ملزم به خرید بسته اعتباری بازار از پنل آگهی بازارخود می باشد . توجه فرمایید هرنوع آگهی را از قسمت سمت راست پنل کاربری خود در فضای مشخص شده درج نمایید ، در غیر اینصورت آگهی ها تایید نشده ، و غیر قابل نمایش خواهد بود .

   

  9.       تمام شرایط و خدمات وب سایت اسپرت ياب  برمبنای آخرین سیاست های این وب سایت  شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار وب سایت  مندرج می گردد و کاربران این سایت، مقید و متعهد به قبول چنین تغییرات احتمالی هستند. بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه و اخبار وب سایت دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى آگاه شوند.

   

  10.      واژه  ی "اسپورت یاب" و یا "اسپرت یاب" درمورد این سایت به یک معنا و منظور بوده و اشاره به همین وبسایت دارد.