• جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
  •  

     

     

     

     

     

    جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

     

    بازهای جام  جهانی فوتبال 2018 از روز پنجشنبه ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ۱۳۹۷ (۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ ) در کشور روسیه برگزار خواهد شد. افتتاحیه این جام پیش از آغاز نخستین بازی بین روسیه و عربستان در روز ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن ) در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت محلی مسکو (۱۹ به وقت تهران) در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد.

     

    گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

    گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

    گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

    گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

    گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،صربستان

    گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

    گروه G:  بلژیک،  پاناما، تونس، انگلیس

    گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

     

    برنامه ی بازی های ایران در یک نگاه

    جمعه 25 خرداد

    ساعت ۱۹:۳۰ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

    چهارشنبه 30 خرداد

    ساعت ۲۲:۳۰ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

    دوشنبه 4 تیر

    ساعت ۲۲:۳۰ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

     

     

    برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

     

    پنجشنبه 24 خرداد

    ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی

     

    جمعه 25 خرداد

    ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ

    ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

    ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

     

    شنبه 26 خرداد

    ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه - استرالیا ورزشگاه کازان

    ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین - ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

    ساعت ۲۰:۳۰/ پرو - دانمارک ورزشگاه سارانسک

    ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد

     

    یکشنبه 27 خرداد

    ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

    ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

    ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

     

    دوشنبه 28 خرداد

    ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

    ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

    ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد

     

    سه شنبه 29 خرداد

    ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

    ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

    ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

     

    چهارشنبه 30 خرداد

    ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی

    ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف

    ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

     

    پنجشنبه 31 خرداد

    ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

    ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا

    ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

     

    جمعه 1 تیر

    ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

    ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

    ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد

     

    شنبه 2 تیر

    ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

    ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

    ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

     

    یکشنبه 3 تیر

    ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

    ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ

    ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

     

    دوشنبه 4 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا

    ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد

    ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

    ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

     

    سه شنبه 5 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

    ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

    ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

    ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف

     

    چهارشنبه 6 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

    ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

    ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

    ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

     

    پنجشنبه 7 تیر

    ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

    ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

    ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد

    ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

     

    مرحله یک هشتم نهایی

    شنبه 9 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ – D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

    ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)

    یکشنبه 10 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)

    ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

     

    دوشنبه 11 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)

    ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

     

    سه شنبه 12 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ – E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)

    ساعت ۲۲:۳۰ G۲ – H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

     

    مرحله یک چهارم نهایی

    جمعه 15 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)

    ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)

     

    شنبه 16 تیر
    ساعت
    ۱۸:۳۰/  برنده بازی ۵۵ برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

    ساعت ۲۲:۳۰/  برنده بازی ۵۱ برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

     

    مرحله نیمه نهایی

    سه شنبه 19 تیر

    ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)

     

    چهارشنبه 20 تیر

    ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

     

    دیدار رده‌بندی

    شنبه 23 تیر

    ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ

     

    دیدار فینال

    یکشنبه 24 تیر

    ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی